Avatud lähenemine.

Usume sellesse, et parem on olla avatud kui püüda moonutada tegelikkust. Oleme väga sageli üllatanud oma kliente avatusega ja see teeb meile ainult heameelt. Loodetavasti paistab see välja igast meie sõnast, materjalist ja ka siit kodulehelt.


Paindlikkus.

Peame väga oluliseks seda, et me suudame reageerida mistahes muutustele ning klientide vajadustele kiiresti ja paindlikult. Usume ka, et just paindlikkus lahenduste koostamisel peab iseloomustama iga tänapäevast turvateenuste ettevõtet.


Professionaalsus.

Estonian Security Team on professionaalsete teenuste ettevõte. Teame, et mistahes puudused igakülgse professionaalsuse osas saavad karmilt karistatud ning me ei luba neid endale. Mitte üheksi valdkonnas või osatöös.


Ausus.

Kõlab lihtsalt, kuid meie üheks vaieldamatuks eristuvaks eeliseks on väga aus lähenemine. Räägime asadest otse ja ilma liialdusteta. Kui saame klienti aidata, teeme selge pakkumise, kui ei, siis ütleme ausalt, et ei võta seda tööd.


Konkreetsus.

Üheks parimaks tunnustuseks meie juhtkonnale ja ka töötajatele on see, kui klient ütleb, et "te olete kõige konkreetsemad inimesed, kellega olen eales kokku puutunud". Seda on juhtunud korduvalt ja teeme kõik, et seda juhtuks ka edaspidi.