Lihtne - avastasime, et meie kliendid ei huvitu sellest, et kuskile saadetakse pikki kirju, mida keegi ei loe. Meie kliente huvitas hoopis muu - raha.

Kui sa soovid lugeda korralikult ümber nurga kirjutatud tekste, siis soovitame tutvuda inkasso-firmade teenuste kirjeldustega. Ei, meil pole mitte midagi sääraste ettevõtete vastu. Samas näitab statistika, et suur osa neist ei suuda leida endale kliente ja selles pole meie meelest ka mitte midagi ebanormaalset. Nimelt, kui inkasso-ettevõtte teenus päriselt ka töötaks ja ei seisneks pelgalt oma kliendilt raha küsimises "taustauuringute", "andmete analüüsi", "nõuete koostamise" ja muu säärase eest, siis poleks ju probleemi - neil oleks piisavalt kliente. Ometi ei ole.

Mis eristab meid? Usume, et meie klienti ei huvita see, kui palju partner, kes nõudega tegeleb, pühendab oma aega taustauuringutele, kliendi eluloo tundma õppimisele, ettevõtte kõikide majandusaasta aruannete lugemisele või kirjade koostamisele. Sel pole mitte mingisugust - isegi kõige väiksemat - tähendust. Suheldes oma klientidega, kel oli probleeme võlgnikega, jõudsime väga intuitiivsele järeldusele - neid huvitab raha. Muidugi mõista puudub selles avastuses igasugune uudsus, ometi enamik inkasso-ettevõtteid ei järgi seda põhimõtet. Meie otsustasime järgida.


Me ei räägi pikki lugusid - kui sinu nõue on meie jaoks perspektiivne, siis tegutseme: teeme sulle pakkumise selle ära ostmiseks.

Usume, et kui keegi väidab, et ta toimib nõuetega tegelemisel efektiivselt, siis on täiuslikult loogiline riskide jagamine. Kui usume, et meil õnnestub saada sinu võlgnikult raha kätte, siis ei paku me sulle keerulise kokkuleppeid, mis sisaldaksid suures koguses "siis, kui..." tingimusi. Me pakume raha. Loomulikult ei tähenda see alati seda, et ostaksime nõude ära kogu võla summa eest, küll aga tähendab see seda, et me tasume nõude eest koheselt. Lihtne? Kahtlemata.

See teenus on osutunud meie klientide hulgas väga populaarseks just selle pärast, et sellega kaasneb lõplikkus. Sinu kontole laekub koheselt summa nõude eest ja sa ei pea enam sellega tegelema. Mitte ainult. Sa ei pea enam isegi selle peale mõtlema. Kui sulle tundub, et see on midagi, mis sulle meeldida võiks, siis vajutada allolevat nuppu ja täida ära oma nõude kirjeldus. Teeme sulle kiiresti omapoolse pakkumise selle ära ostmiseks.